wypożyczalnia samochodów Nowy Targ
www.okey-car.pl
Doceniamy to, że jesteście z nami dlatego dla stałych klientów wypożyczalni samochodów OKEY-CAR w Dzierżoniowie stworzyliśmy specjalny program lojalnościowy. Dzięki niemu klienci prywatni oraz firmy, które często korzystają z oferty wynajmu samochodów w naszej wypożyczalni, otrzymują Kartę Stałego Klienta dzięki której klient otrzymuje stały rabat -15% na wypożyczenie samochodów w każdej klasie, brak wymaganej kaucji oraz priorytetową obsługę.
Aby otrzymać Kartę Stałego Klienta wystarczy korzystać z naszych usług i już po 6 wypożyczeniu samochodu w naszej wypożyczalni w tym roku, niezależnie na jaki okres były wypożyczane samochody każdy klient otrzymuje Kartę Stałego Klienta.
Wszelkie dodatkowe informację przekazane zostaną wraz z Twoją Kartą Stałego Klienta.
Nasza karta to nowy sposób na jeszcze tańsze wypożyczanie samochodów w naszej wypożyczalni.

REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA

  1. Organizatorem Programu Kart Stałego Klienta jest Wypożyczalnia samochodów OKEY-CAR z siedzibą główną przy ul. Marii Konopnickiej 1b/1, 47-200 Kędzierzyn-Koźle.
  2. Karta Stałego Klienta przeznaczona jest dla klientów Wypożyczalni samochodów OKEY-CAR. Zasady uczestnictwa w Programie Kart Stałego Klienta określa wyłącznie niniejszy regulamin.
  3. Każdy z klientów otrzymuje wyłącznie jedną Kartę Stałego Klienta.
  4. Do skorzystania z przywilejów posiadania Karty Stałego Klienta uprawniony jest wyłącznie klient lub firma, która otrzymała Kartę Stałego Klienta. Nie ma możliwości przekazania Karty Stałego Klienta innej osobie lub firmie.
  5. Karta Stałego Klienta jest własnością wypożyczalni samochodów OKEY-CAR.
  6. Klient otrzymuje Kartę Stałego Klienta bezpłatnie.
  7. Po utracie Karty Stałego Klienta, Klient może zwrócić się do Organizatora celem wydania nowej karty. W chwili wydania nowej Karty Stałego Klienta, stara traci ważność.
  8. Rabat wynikający z Karty Stałego Klienta nie łączy się z innymi rabatami. Klient ma prawo do decyzji z jakiego rodzaju rabatu chce skorzystać przy danym wypożyczeniu.
  9. Organizator może w dowolnym czasie zdecydować o zakończeniu Programu Kart Stałego Klienta przy zastosowaniu odpowiednich form informacji na stronie internetowej www.okey-car.pl.
  10. Imię i nazwisko posiadacza Karty Klienta musi zgadzać się z danymi osoby wynajmującej samochód. Karta przyznawana jest indywidualnie i dotyczy wynajmów samochodu na jej posiadacza.

Akceptujemy wszystkie najpopularniejsze systemy płatności i funkcje