wypożyczalnia samochodów Nowy Targ
Każdy kierowca jest świadomy ile korzyści niesie ze sobą posiadanie samochodu. Oprócz wygody, niezależności i zaoszczędzonego czasu własny samochód to również wysoka cena zakupu, koszty ubezpieczenia, przeglądów oraz napraw. W przypadku kiedy nie stać nas na własny samochód, nie potrzebujemy samochodu na co dzień, przyjechaliśmy z zagranicy do kraju, planujemy wyjazd na wakacje, majówkę lub do rodziny za granicę, a sąsiad, znajomy lub rodzina akurat nie mogą nam pożyczyć auta oferta wypożyczalni samochodów  jest najlepszym rozwiązaniem.
Pragniemy państwa poinformować, że w Dzierżoniowie otworzyliśmy nową wypożyczalnie samochodów OKEY-CAR. Na terenie powiatu nie ma dużo wypożyczalni samochodów i wielu mieszkańców musiało korzystać z usług firm z Wrocławia czy Świdnicy więc pragniemy zaoferować nasze usługi właśnie w Dzierżoniowie. Oferujemy państwu samochody nowe prosto z salonu, zawsze sprawne technicznie, na oponach sezonowych nie uniwersalnych jakie zakładają niektóre większe wypożyczalnie żeby zaoszczędzić na kosztach opon. Korzystając z naszej oferty mają państwo gwarancję , że samochód którym wyjedziemy jest przygotowany pod każdym względem do długiej podróży. Będąc klientem wypożyczalni nie trzeba się martwić o przeglądy techniczne, naprawy auta jak właściciele własnych samochodów. Ten problem macie z głowy i możecie cieszyć się wygodą użytkowania samochodu. W przypadku jakichkolwiek problemów z samochodem można zawsze liczyć na pomoc pracowników wypożyczalni, a gdyby samochód uległ awarii podstawimy inny samochód w jak najkrótszym czasie.
Oferta naszej wypożyczalni samochodów i busów skierowana jest dla klientów indywidualnych, biznesowych, hoteli, pensjonatów oraz instytucji. Oferujemy możliwość wynajęcia samochodów od jednego dnia do nawet kilku lat w wynajmie długoterminowym. Zapewniamy wynajęcia samochodów i busów 9 osobowych z kierowcą dzięki tej opcji przywieziemy i odwieziemy gości  po uroczystościach rodzinnych oraz zapewnimy transport klientów biznesowych na spotkania z każdego miejsca w Polsce.
Wypożyczalnia samochodów Dzierżoniów oferuje swoje usługi na terenie województwa Dolnośląskiego m.in. Dzierżoniowa, Bielawy, Świdnicy, Świebodzic, Nowej Rudy, Wałbrzycha, Kłodzka i okolic.
Na chwilę obecną nasza flota liczy 6 samochodów osobowych w klasie B, C i C+ oraz 2 busy 9 osobowe. Cały czas rozszerzamy naszą flotę, aby każdy klient znalazł samochód dopasowany do swoich potrzeb.
Nasi pracownicy dostępni są całą dobę, 7 dni w tygodniu pod numerem 601-191-976. Od otwarcia naszej wypożyczalni na stronie internetowej oraz profilu na Facebooku można znaleźć kilka naprawdę ciekawych promocji i dzięki którym można otrzymać upusty na wybrane samochody.
Jeszcze kilka lat temu wypożyczenie samochodu wiązało się z dużymi kosztami. Dziś oferta wypożyczalni skierowana jest nie tylko do firm czy bogatych klientów teraz coraz więcej osób może pozwolić sobie na wypożyczenie auta i to bez limitu kilometrów. U nas ceny zaczynają się już od 100zł za dobę, a dzięki upustom wynajęcie samochodu kosztuje mniej niż stówkę. 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, wystarczy zadzwonić i dostosujemy ofertę do państwa oczekiwań. Na naszym profilu na Facebooku informujemy na bieżąco o nowościach w naszej wypożyczalni.

Kiedy warto wypożyczyć osobowego busa?

Jazda busem osobowym pozwala kilku lub nawet kilkunastu osobom przemieścić się w komfortowych warunkach i w krótkim czasie do wyznaczonego celu. Takie pojazdy są jednak ze względu na ich charakterystykę dość drogie. Zakup może być zatem w niektórych sytuacjach nieopłacalny, dlatego lepszym wyjściem jest wypożyczenie busa osobowego. Kiedy dobrze jest zdecydować się na tego typu usługi?

Busem osobowym na wycieczkę

Na urlop udajemy się przeważnie z rodziną, ale również ze znajomymi. Oznacza to konieczność przemieszczenia się jednocześnie w kilkuosobowej grupie. Może to być dość problematyczne w momencie, gdy do naszej dyspozycji pozostaje wyłącznie jedno auto osobowe. Konieczność dotarcia wraz z bagażami np. na lotnisko staje się zatem dużym utrudnieniem. Uniknąć takich sytuacji można poprzez uprzednie wynajęcie busa osobowego. Najlepsze wypożyczalnie są również w stanie do obsługi pojazdu oddelegować swojego kierowcę.
Busem można również udać się samodzielnie na wycieczkę. Przemieszczenie się drogą lądową do miejsca obranego za cel urlopu powinno odbyć się w pełni bezpiecznie, ale i komfortowo. Takie warunki uzyskamy w busach należących do floty wypożyczalni Okey-Car. Są to pojazdy przystosowane nawet do dalekich, międzynarodowych tras. Dzięki temu dotarcie do wakacyjnej destynacji nie stanowi większego problemu. Wygodne rozwiązanie sprawdza się jednak nie tylko przy organizacji transportu dla rodzin i znajomych udających się na urlop. Kiedy jeszcze warto wypożyczyć busa osobowego?

Możliwość dojazdu do pracy dzięki wynajęciu busa

Dla wielu osób dotarcie do zakładu pracy oddalonego kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania stanowi spory problem. Brak własnego środka transportu sprawia, że konieczne jest korzystanie chociażby z komunikacji publicznej. O wiele lepszym rozwiązaniem dla pracodawców jest jednak wynajem busa osobowego. Dzięki niemu pracownicy dotrą do wyznaczonego miejsca w krótkim czasie, ale też w komfortowych warunkach, co z pewnością docenią.
Wypożyczenie busa sprawdzi się też w sytuacji, gdy konieczna jest realizacja zlecenia poza siedzibą firmy. Szybkie udanie się do klienta w kilka osób może być utrudnieniem w takim momencie. Problemu można się pozbyć dzięki wynajęciu przestronnego busa osobowego i wykorzystaniu go do przetransportowania wyznaczonych pracowników w miejsce wskazane przez klienta. Busy sprawdzają się zatem w wielu sytuacjach, a kiedy nie planujemy korzystać z nich przez dłuższy czas, rozsądnym wyjściem będzie ich wynajęcie w sprawdzonej wypożyczalni.

O czym trzeba pamiętać wynajmując busa dostawczego?

Wypożyczalnie proponują swoim klientom szeroką gamę pojazdów. Wśród nich znajdują się zarówno samochody osobowe, jak i busów dostawczych lub do przewozu osób. To, która oferta będzie odpowiednia, zależy od naszych potrzeb. Dlatego też przy wyborzy należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również parametry techniczne. Dzięki temu zyskamy pewność, że dany pojazd odpowiednio spełni swoje zadanie. Jak sprawdzić, czy wymiary busa są wystarczające?

Wymiary busa trzeba sprawdzić przed wynajęciem

Prawie każda wypożyczalnia samochodów posiada swoją stronę internetową i tam prezentuje dostępną ofertę. Przeglądając flotę, otrzymujemy zdjęcie pojazdu, a także wszystkie niezbędne informacje na jego temat. W opisie samochodu można znaleźć nie tylko cenę, ale również typ i pojemność silnikaspalaniewielkość powierzchni ładunkowej oraz wymiary busa. Jeśli zdecydujemy się na wynajęcie busa dostawczego, informacje na temat wysokości i szerokości pojazdu mogą okazać się bardzo ważne. Zazwyczaj korzystamy z tej oferty w przypadku przeprowadzki lub przewozu przedmiotów o dużych gabarytach. W takiej sytuacji może się zdarzyć, że nie każdy bus będzie odpowiadał naszym wymaganiom. Jeżeli nie sprawdzimy wcześniej, jakie parametry ma pojazd, wówczas może okazać się, że nic nim nie przewieziemy, a jedynie stracimy pieniądze. Kiedy chcemy przewozić wysokie szafy, lodówkę lub inne kilkumetrowe elementy, warto również zwrócić uwagę na długość busa. Być może nie zawsze takie informacje są udostępniane na stronie internetowej, ale z pewnością uzyskamy je podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem wypożyczalni.
Przed podjęciem decyzji o wynajęciu busa warto sprawdzić trasę, jaką mamy zamiar się przemieszczać. Bardzo często na polskich drogach można spotkać znaki drogowe B–15 oraz B–16. Informują one o ograniczeniach związanych z przejazdem większych samochodów. Pierwszy z nich oznacza “zakaz wjazdu pojazdów o szerokości ponad … m”. Natomiast drugi ogranicza możliwość przejazdu samochodom powyżej określonej wysokości. Zdarza się również, że na bocznych ulicach nie występuje takie oznakowanie. Mimo to należy wziąć pod uwagę, czy dany bus będzie w stanie przez nie przejechać. Wynajęcie busa o nieodpowiednich parametrach wiąże się z utratą pieniędzy, a nawet kosztami naprawy w przypadku uszkodzenia.

Akceptujemy wszystkie najpopularniejsze systemy płatności i funkcje